Akcja Pomaganie!

UWAGA! Apel od jednego z naszych druhów:
„Cześć i czołem z okazji zbliżającego sie ZLOMBOLU, w którym druhowie OSP Woli Wielkiej biorą udział, chciałbym zaproponować zbiórkę pieniężną na cele charytatywne.
W skrócie jest to zorganizowana akcja „daj piątka” i polega na zebraniu jak największej kwoty, ktora w 100% przekazana bedzie na dobra dla dzieciaków z domów dziecka. W zamian za wplaty na KONTO FUNDACJI „Nasz Slask” my udostępniany miejsce reklamowe na naszym super zlomku. wiec mowa tutaj o przyklejeniu naklejki z logo naszej Ochotniczej Straży
Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto Fundacji, w tytule podając ID naszej grupy. Dane do wpłat:
Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1
Nr konta: 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859
Tytuł: SP9460
Dane do wpłaty zagranicznej:
ING Bank Śląski
II Oddział w Katowicach
Pl.Sejmu Śląskiego 2
KOD SWIFT: INGBPLPW
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośredni z częścią załogi:
@Łukasz Słota – 792 282 635 – kapitan załogi
@Mirek Fus – 881 531 754 – majtek pokładowy
Bądź też na nasz wspólny adres mailowy:
sportowinawadniacze@interia.pl
Dla zainteresowanych – zlombol w tym roku odwiedza Grecję.
W poprzednim roku wyruszyło ponad 500 ekip i zebrali ponad 1 100 000 zl, w br. zgłosiło się 821 ekip!!
! ❗❗❗
Więcej informacji na
Www.zlombol.pl
Jedziemy z pomocą „
Każdy „piątak” jest ważny, pokażmy że i my możemy zrobić coś dobrego dla tych dzieci!